FLAVIO CANTO

Opis imprezy

Za nami Brother Olympic Winter Camp, czyli wspaniała impreza, przepełniona dobrą energią, niezapomnianymi chwilami, a przede wszystkim cennymi lekcjami i wskazówkami płynącymi od Mistrza. Flavio Canto  to brazylijski judoka . Brał udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 i Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 . W 2004 roku walczył w kategorii półśredniej i zdobył brązowy medal w zawodach. Stał także na kilku podium podczas Igrzysk Panamerykańskich.

Na spotkanie z Mistrzem Judo przybyło Was aż 671 – w tym 542 zawodników z 45 klubów. Podczas całego weekendu odbyło się 9 treningów – piątkowy wspólny oraz 4 dla każdej z dwóch grup treningowych (kolejno w sobotę i niedzielę).

Na macie mogli stanąć zawodnicy już od rocznika 2014, aż do seniora i trenera – każdy mógł uczestniczyć w treningach technicznych oraz randori

Dziękujemy za obecność i zaangażowanie wszystkich zgromadzonych przyjaciół, partnerów i sponsorów – bez Was nie zrealizowalibyśmy naszych szalonych pomysłów, ale jak widać – wszystko jest możliwe.

Tu i teraz tworzymy historię #judo i jesteśmy z tego dumni!

Do zobaczenia na tatami!

Galeria zdjęć